Veido masažo mokymai

Meistriško priešraukšlinio veido masažo mokymai

Tęstiniai mokymai (3 dalys)

Meistriško priešraukšlinio veido masažo mokymai - tai intensyvus kursas, skirtas norintiems pagilinti savo žinias šioje srityje ir išmokti visų veido masažo subtilybių. Mokysitės ne tik judesių atlikimo, bet ir jų taikymo praktikoje, masažo individualizavimo pagal kliento poreikius ir kitų niuansų būtinų dirbant.

Šio masažo metu intensyviai veikiamos pagrindinės organizmo sistemos - nervų, kraujo, limfos, raumenų. Masažas apima veidą, kaklą, dekoltė, žastus, pečių juostą bei mentes.

 

Meistriško priešraukšlinio veido masažo 1 pakopa

Tai bazinis seminaras, kurio metu mokomės neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir miorelaksacinės chiromasažo technikų pagrindų, taip pat kūno psichoterapijos bei Kamisimo elementų.

Masažo metu atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, veido raumenys. Toks masažas tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo žmogus jaučiasi pailsėjęs, atsipalaidavęs, mažiau matomos raukšlės, pagerėja miegas.

Tai - 2 dienų apmokymai, kurių tikslas yra supažindinti busimus veido masažo meistrus su ypatinga meistriškumo filosofija, suteikti specialistų rankoms reikalingų įgūdžių, o protams - aštraus matymo ir suvokimo. Jo gali mokytis kosmetikės, kosmetologės, masažo ir SPA specialistai.

Mokymų trukmė 20 ak. val. (2 dienos)

 

Meistriško priežraukšlinio veido masažo 2 pakopa

Mokysitės ypatingai veiksmingų masažo judesių ir jų derinių, padedančių suformuoti gražesnį veido ovalą, stangrinti veido odą, giliai atpalaiduoti mimikos raumenis, o kartu - sumažinti raukšlių gylį.

Dėstomos technikos - miorelaksacinė chiromasažo technika dilbiais, neurosedatyvinė veido chiromasažo technika, hemolimfodrenažinė technika, kūno psichoterapijos elementai.

Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampas, gerina skysčių nutekėjimą, audinių mitybą ir oksigenaciją, mažina paburkimą ir tinimus, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus.

Ryškūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Mokymų trukmė 20 ak. val. (2 dienos)

 

Meistriško priežraukšlinio veido masažo 3 pakopa

Šis masažas - tai labai profesionalus darbas, kurio metu atstatomas veido raumenų balansas, aktyvinama kraujotaką ir mikrocirkuliacija, didėja odos tonusas, stangrumas ir elastingumas.

 Meistriško priešraukšlinio veido masažo kurso rezultatai prilygsta chirurginės intervencijos rezultatams.  Ypatingos technikos, veikiančios raumenų ir odos tonusą, padeda pasiekti stulbinamų rezultatų. Tai puikus pasirinkimas, jei klientė nepasiruošusi agresyvioms procedūroms arba plastinei operacijai, tačiau nori matomų rezultatų.   Mokymų trukmė 20 ak. val. (2 dienos)

Mokymų trukmė 20 ak. val. (2 dienos)


Rytietiškas taškinis veido, galvos, plaštakų ir pėdų masažas

Harmonizuojantis energetinius meridianus (balansuojantis energijos tėkmę) masažas. Kiekvienoje dalyje – ar tai būtų galva, veidas, plaštakos, pėdos – atliekamas veiksmas harmonizuoja viso organizmo veiklą. Rytietiškas taškinis masažas greitai pašalina įtampą veido, galvos srityje, refleksiškai atpalaiduoja visą kūną.

Naudojami Tailandiečių, Shiatsu masažų bei kūno psichoterapijos elementai. Jis greitai nuima įtampa galvos ir veido srityje, veiksmingai atpalaiduoja visą kūną.

Tokį masažą galima taikyti kaip pagrindinį, arba papildomą atpalaidavimo būdą masažo metu, arba kitos - kūno ar veido - procedūros metu.

Mokymų trukmė 10 аk. val.  (1 diena)