2019-03-13 Medex. Anti-age

MEDEX ANTI –AGE PROCEDŪROS. AMŽIAUS POKYČIŲ KOREKCIJA

Kovo 13 d., Vilnius

Kovo 18 d., Klaipėda

Kviečiame kosmetologes ir kūno priežiūros specialistus į 2-jų dalių seminarą. I dalis - „MEDEX Anti-age amžiaus pokyčių korekcija", kurioje aptarsime senėjimo fiziologiją, aktyviausius ir veiksmingiausius kosmetikos ingredientus, pristatysime stangrinamąją priešraukšlinę veido procedūrą kombinuojant kosmetines priemones, aparatines procedūras ir stangrinantį veido masažą. II dalis skirta kūno puoselėjimui, formų korekcijai ir kūno anti-age procedūroms su MEDEX Xenymphus produktais. Xenymphus kūno linijos priemonės išsiskiria prabangiais natūralių aliejų kvapais, aukščiausios kokybės ir grynumo sudėtinėmis dalimis - mikronizuoti jūros dumbliai, natūralūs augalų ekstraktai, gamtos mineralai ir t.t.

Medex Bio Science Cosmetics – tai aukštos kokybės profesionalų pamėgtos kosmetikos priemonės. MEDEX kosmetikos gamintojai turi virš 30 metų patirties tarptautinėje grožio srityje ir yra gerai žinomi kaip itin aktyvių bei stiprių ingredientų gamintojai.
MEDEX veiklos pradžia - farmacinių ingredientų gamyba ir eksportas. Taip atsirado kompanijos pavadinimas – „MEDical EXport“. Vėliau pradėjus gaminti specializuotą kosmetiką veidui bei kūnui, MEDEX išplėtė tarp "medicinos ir kosmetikos", įtraukdami daugybę vis svarbesnių odos priežiūros produktų. Dabar MEDEX kosmetika yra rinkos lyderis specializuotoje kosmetikos srityje daugelyje Europos šalių.

SEMINARO PROGRAMA
09.30 val. Senėjimo fiziologija - amžiaus pokyčiai odoje, jų atsiradimo priežastys.
MEDEX kosmetikos produktai, patentuoti ingredientai ir jų poveikis.
Praktinė dalis. Jauninamoji veido procedūra - 3-jų žingsnių odos paruošimas, veido kaukė su vit. C, stangrinamasis veido masažas.
13.30 val. Medex kūno linijos Xenymphus pristatymas.
Anti-ageing kūno procedūros. Amžiaus pokyčiai, atsispindintys kūne, procedūros ir aktyvieji ingredientai.
Lieknėjimas, stangrinimas, anticeliulitinės priemonės. Procedūros salone ir priežiūra namuose.
16.45 val. sertifikatų įteikimas.

Seminarą veda Julija Lepiochina. Masažo Meistriškumo Mokyklos vadovė ir dėstytoja, diplomuota fizinės terapijos ir reabilitacijos specialistė, kūno ir veido masažų meistrė turinti virš 10 metų patirties grožio srityje.

Kaina: 30 Eur (seminaro dalyviai išsirenka MEDEX kosmetikos priemones, kurių vertė 40 Eur).

BŪTINA išankstinė registracija!
Tel: 860107199 Asta, 868398128 EditaAtgal.