Veido masažo mokymai

 

SPA veido masažas

Tai bazinis seminaras, kurio metu mokomės neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir miorelaksacinės chiromasažo technikų pagrindų, taip pat kūno psichoterapijos bei Kamisimo elementų.

Masažo metu atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, veido raumenys. Toks masažai tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo žmogus jaučiasi pailsėjęs, atsipalaidavęs, mažiau matomos raukšlės, pagerėja miegas.

Tai 2 dienų apmokymai, kurių tikslas yra supažindinti busimus veido masažo meistrus su ypatinga meistriškumo filosofija, suteikti specialistų rankoms reikalingų įgūdžių, o protams - aštraus matymo ir suvokimo. Jo gali mokintis kosmetikės, kosmetologės, masažo ir SPA specialistai.

Mokymų trukmė 20 ak. val.
Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais

Mokysitės ypatingai veiksmingų masažo judesių ir jų derinių, padedančių suformuoti gražesnį veido ovalą, stangrinti veido odą, suteikti daugiau skaistumo.

Dėstomos technikos - miorelaksacinė chiromasažo technika dilbiais, neurosedatyvinė veido chiromasažo technika, hemolimfodrenažinė technika, kūno psichoterapijos elementai.

Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus.

Ryškūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Mokymų trukmė 20 ak. val.
Jauninamasis veido masažas (4-ių d. programa)

Mokysitės ne tik judesių atlikimo, bet ir jų taikymo praktikoje, masažo individualizavimo pagal kliento poreikius ir kitų niuansų būtinų dirbant.

Tik per 4 dienas Jūs išmoksite 5-ių veido chiromasažo technikų:

• Neurosedatyvinės,

• Hemo-limfo-drenažinės,

• Miorelaksuojančios (raumenų atpalaidavimo) rankomis,

• Giliosios miorelaksuojančios dilbiais,

• Kaklo, pečių juostos ir menčių atpalaidavimo.

 

Šalia to Jūs įgysite masažo Meistrui būdingų žinių ir įgūdžių:

• Tinkamai pradėti ir užbaigti veido masažo ritualą,

• Tinkamai pritaikyti masažo judesius ir technikas, jungti juos tarpusavyje,

• Individualizuoti masažą pagal kliento poreikį ir odos bei raumenyno ypatumus,

• Kaip ir kada taikyti masažą kosmetinės veido procedūros metu,

• Savarankiai kurti įvairios paskirties ir trukmės masažo schemas.

Mokymų trukmė 40 ak. val.

 

 

Meistriškas priešraukšlinis veido masažas

Šis masažas - tai labai profesionalus darbas su veido giliųjų raumenų tonusu, kraujotaka, mimikos raumenų ir odos elastingumu.

Šio masažo kursas gali prilygti plastiniam veido patempimui. Ypatingos raumenų ir odos tonizavimo technikos leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų.
Šio masažo gali mokintis visi praėję veido ovalą formuojančio masažo arba jauninamojo veido masažo mokymus.

Mokymų trukmė 30 ak. val.


 

Hemo-limfodrenažinis veido masažas

Šis masažas skatina susikaupusių skysčių nutekėjimą, mažina paakių ir bendrą veido patinimą, skatina detoksikaciją, mažina išryškėjusių kapiliarų tinklą ant skruostų, nosies, paakių srityje.

Po jo oda atrodo skaistesnė, gaivesnė ir gražesnė, nebelieka pabrinkimų ir nesveiko raudonumo. Jis puikiai tinka rūkantiems - pagerinti odos spalvai, metantiems svorį, ramina odą po mechaninio veido valymo. Ženkliai sumažina veido raudonį.

Naudojamos hemo- ir limfo-drenažinė technikos, kūno psichoterapijos elementai.

Mokymų trukmė 20 аk. val.

 

 

Taškinis veido, galvos, plaštakų ir pėdų masažas

Tokį masažą galima taikyti kaip pagrindinį, arba papildomą atpalaidavimo būdą masažo metu, arba kitos - kūno ar veido - procedūros metu.

Naudojami Tailandiečių, Shiatsu masažų bei kūno psichoterapijos elementai. Jis greitai nuima įtampa galvos ir veido srityje, veiksmingai atpalaiduoja visą kūną.

Mokymų trukmė 10 аk. val.