Veido masažo mokymai

Meistriškas priešraukšlinis veido masažas

3 dalys po 2 dienas

Meistriško priešraukšlinio veido masažo mokymai - tai intensyvus kursas, skirtas norintiems pagilinti savo žinias šioje srityje ir išmokti visų veido masažo subtilybių. Mokysitės ne tik judesių atlikimo, bet ir jų taikymo praktikoje, masažo individualizavimo pagal kliento poreikius ir kitų niuansų būtinų dirbant.

Šio masažo metu intensyviai veikiamos pagrindinės organizmo sistemos - nervų, kraujo, limfos, raumenų. Masažas apima veidą, kaklą, dekolte, žastus, pečių juostą bei mentes.

 

Meistriško priešraukšlinio veido masažo 1 pakopa

SPA veido masažas

Tai bazinis seminaras, kurio metu mokomės neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir miorelaksacinės chiromasažo technikų pagrindų, taip pat kūno psichoterapijos bei Kamisimo elementų.

Masažo metu atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, veido raumenys. Toks masažai tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo žmogus jaučiasi pailsėjęs, atsipalaidavęs, mažiau matomos raukšlės, pagerėja miegas.

Tai 2 dienų apmokymai, kurių tikslas yra supažindinti busimus veido masažo meistrus su ypatinga meistriškumo filosofija, suteikti specialistų rankoms reikalingų įgūdžių, o protams - aštraus matymo ir suvokimo. Jo gali mokintis kosmetikės, kosmetologės, masažo ir SPA specialistai.

Mokymų trukmė 20 ak. val.


Meistriško priežraukšlinio veido masažo 2 pakopa

Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais

Mokysitės ypatingai veiksmingų masažo judesių ir jų derinių, padedančių suformuoti gražesnį veido ovalą, stangrinti veido odą, suteikti daugiau skaistumo.

Dėstomos technikos - miorelaksacinė chiromasažo technika dilbiais, neurosedatyvinė veido chiromasažo technika, hemolimfodrenažinė technika, kūno psichoterapijos elementai.

Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus.

Ryškūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Mokymų trukmė 20 ak. val.


Meistriško priežraukšlinio veido masažo 3 pakopa

Šis masažas - tai labai profesionalus darbas su veido giliųjų raumenų tonusu, kraujotaka, mimikos raumenų ir odos elastingumu.

Šio masažo kursas gali prilygti plastiniam veido patempimui. Ypatingos raumenų ir odos tonizavimo technikos leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų.
Šio masažo gali mokintis visi praėję veido ovalą formuojančio masažo arba jauninamojo veido masažo mokymus.

Mokymų trukmė 30 ak. val.


 

Hemo-limfodrenažinis veido masažas

Šis masažas skatina susikaupusių skysčių nutekėjimą, mažina paakių ir bendrą veido patinimą, skatina detoksikaciją, mažina išryškėjusių kapiliarų tinklą ant skruostų, nosies, paakių srityje.

Po jo oda atrodo skaistesnė, gaivesnė ir gražesnė, nebelieka pabrinkimų ir nesveiko raudonumo. Jis puikiai tinka rūkantiems - pagerinti odos spalvai, metantiems svorį, ramina odą po mechaninio veido valymo. Ženkliai sumažina veido raudonį.

Naudojamos hemo- ir limfo-drenažinė technikos, kūno psichoterapijos elementai.

Mokymų trukmė 10 аk. val.

 

 

Rytietiškas taškinis veido, galvos, plaštakų ir pėdų masažas

Tokį masažą galima taikyti kaip pagrindinį, arba papildomą atpalaidavimo būdą masažo metu, arba kitos - kūno ar veido - procedūros metu.

Naudojami Tailandiečių, Shiatsu masažų bei kūno psichoterapijos elementai. Jis greitai nuima įtampa galvos ir veido srityje, veiksmingai atpalaiduoja visą kūną.

Mokymų trukmė 10 аk. val.