Kūno masažo mokymai

"Restart" kūno masažas

Tai gilus, relaksuojantis masažas, kurio pagrindą sudaro 3 chiromasažo technikos:

neurosedatyvinė - atpalaiduoja ir nuramina nervų sistemą,
hemo-limfodrenažinė - pagerina kraujo ir limfos nutekėjimą, skysčių išvedimą,
miorelaksuojanti - atpalaiduoja raumenų įtampą, relaksuoja raumenų sistemą.

Įvairūs judesių atlikimo variantai ir junginiai leidžia individualizuoti kiekvieną masažo seansą. Masažo metu taip pat naudojami kūno psichoterapijos ir tailandiečių masažo elementai. Pagrindinis dėmesys skiriamas raumenų atpalaidavimui, elastingumui didinti, streso pašalinimui iš kūno.

Šis masažas turi didžiausią judesių įvairovę.

Šis masažas tinka esant ilgalaikiam ar nuolatiniam stresui, chroniškam nuovargiui, sumažėjus gyvenimo tonusui. Jis ne tik veiksmingai pašalina bendrą kūno įtampą, bet ir ypatingai giliai atpalaiduoja raumenis - nuima spazmus, įtampą, skausmą bei nuovargį.

Mokymų trukmė 20 ak. val.Sportinis nugaros masažas

Mokymų metu jus išmoksite atpažinti pagrindines nugaros įtampas ir jas spręsti per maksimaliai trumpą laiką ir mažiausiomis jėgų ir energijos sąnaudomis.

Pagrindinį dėmesį skirsime pečių juostai, menčių sričiai, dubens atpalaidavimui, stuburui. Taip pat išmoksite greitai ir veiksmingai atpalaiduoti rankas - jų įtampa dažnai įtakoja pečių ir menčių srities įtampą.

Masažo metu naudojamos:

miotensyvinė masažo technika,

miorelaksacinė masažo technika,

manualinės terapija,

raumenų ir fascijų atpalaidavimo technika,

Kamisimo bei tailandiečių masažo elementai,

kūno psichoterapijos elementai.

Mokymų trukmė 20 ak. val.

 

 

Sportinis kūno masažas

ant masažinio stalo

Mokymų metu Jūs išmoksite miotensyvinės chiromasažo technikos judesių - fleksijos, ekstensijos, rotacijos, stuburo ir galūnių tempimų, taip pat miorelaksuojančios ir miostimuliuojančios chiromasažo technikų įvairovės, kūno psichoterapijos elementų.

Tai mankštinantis masažas su tempimais ir lankstymais, atliekamas ant masažo stalo. Jo tikslas - atpalaiduoti raumenų fascijas, pačius ramenis, sausgysles, raisčius. Padidinti raumenų ir sausgyslių elastingumą, bendrą kūno lankstumą, išvesti kūną ir protą iš sąstingio ir lengvos formos depresijos. Jis tinka atlikti ir profesionaliems sportininkams, ir mažai judantiems žmonėms.

Mokymų trukmė 30 ak. val.

 

 

Sportinis kūno masažas

ant grindų (tatamio)

Šioje terapijoje persipina tailandiečių masažo, Kamisimo (Japoniškų technikų derinys) ir kūno psichoterapijos judesiai, kuriuos įmanoma atlikti tik klientui gulint ant grindų. Jie skirti dar didesniam kūno išmankštinimui ir lankstumui didinti. Taip pat mokysitės savo kūno panaudojimo galimybių terapijos metu, kai klientas yra žymiai didesnis už specialistą.

Šį masažą galima taikyti visada, kuomet reikia stipresnio masažo, klientas yra stambesnis arba nėra galimybės dirbti ant masažinio stalo. Jis puikiai nuima nuovargį ir sukaustymą, padidina raumenų ir sausgyslių elastingumą, bendrą kūno lankstumą, greitai atstato gerą savijautą, išvaiko depresines nuotaikas ir kūno sąstingį. Jis tinka atlikti ir profesionaliems sportininkams, ir mažai judantiems žmonėms.

Mokymų trukmė 20 ak. val.

 

 

Hemo-limfodrenažinis kūno masažas

Išmoksite skirtingų limfos ir kraujo drenavimo technikų, kada kurią naudoti ir kaip jas jungti į bendrą masažą.

Po šio masažo kurso sustiprėja imunitetas, išjudinami skysčiai audiniuose ir raumenyse - todėl greičiau šalinami toksinai, suaktyvėja skysčių nutekėjimas, metabolizmas - dėl to sumažėja patinimai, "mankštinamos" kraujagyslės ir kapiliarai.

Tai žingsnis Nr.1 prieš visas anticeliulitines ir figūros korekcijos programas, procedūras bei masažus. Jis pagerina limfos ir kraujo apytaką, pagreitina skysčių nutekėjimą.

Šis masažas tai puiki reabilitacija po ilgalaikio vaistų vartojimo, po sporto treniruočių, po ilgalaikio streso, po venų ir limfmazgių operacijų.

Mokymų trukmė 20 ak. val.

 

 

Anticeliulitinis kompleksinis masažas

Kompleksinis - nes rezulatui pasiekti naudojamas visas priemonių kompleksas!

Teorinė dalis:

Mėnulio fazių ciklai,

Anticeliulitinių procedūrų kurso parinkimas,

Anticeliulitinių procedūrų taikymas maksimaliam rezultatui pasiekti.

 

Praktinė dalis:

Specialus poodinio riebalinio audinio masažas, kurio užduotis yra išjudinti užsistovėjusias riebalines sankaupas;

Limfodrenažinis masažas, kuris pagreitina kraujo ir limfos nutekėjimą, paskatina skysčių pertekliaus ir toksinų išvedimą iš organizmo;

Kūno psichoterapijos elementai, kas užtikrina maksimalų ir ilagalaikį rezultatą.

Kompleksinio anticeliulitinio masažo kursas duoda puikius rezultatus: veiksmingai ir santykinai greitai koreguoja kūno linijas, kovoja su celiulitu, ženkliai sumažina poodinių riebalų sluoksnį, sustangrina odą.

Mokymų trukmė 20 ak. val.

 

SPA masažas kūnui ir veidui su rytietiškais elementais

Tai kūno, veido bei galvos masažas su rytietiškų masažų elementais, sukurtas tikriems gurmanams. Jis veiksmingai atstato kūno, proto ir emocijų pusiausvyrą, sugrąžina dvasinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą.

Čia harmoningai persipina aromaterapija, Ajurvedinis masažas, Tailandiečių bei Shiatsu taškiniai masažai, neurosedatyvinė kūno chiromasažo technika.

Tai ypatingai maloni atpalaiduojanti masažo terapija, jungianti kūno ir veido bei galvos masažą. 

Mokymų trukmė 20 ak. val.